Jak koupit Bitcoin, Ethereum a jiné kryptoměny ?

Existuje několik způsobů jak si kryptoměny zakoupit, v tomto článku Vám doporučím 3 mnou ověřené a bezproblémové směnárny, kde můžete bez obav nakoupit.


COINBASE

Toto směnárnu doporučuji každému kdo s kryptoměnami začíná, případně si chce pouze zakoupit nějáký ten bitcoin, případně jeho část, nebo nějákou jinou kryptoměnu. Nákup můžete provést hned několik platebními způsoby a to klasickým převodem, platbu kartou, nebo přes paypal. Doporučuji si ty možnosti pročíst a podívat se na výši poplatku. 

K dispozici je také mobilní aplikace ve které máte perfektní přehled, co za kolik jste zakoupili a samozřejmě také možnost si krypto zaslat do kamkoli jinam. Bonusem je pak výukový program za jehož splnění dostanete kryptoměny zdarma na účet a můžete si s nimi dělat co chcete.

 

Směnárna zde

 


SIMPLECOIN

Jedná se o velmi jednoduchý způsob jak si krypto zakoupit a to bez ověření dokladů. Stačí Vám pouze bankovní účet přes který si krypto nakoupíte. Poplatek je zde sice vyšší než na coinbase, nakoupit ovšem můžete i pokud Vám není 18 let

 

Směnárna zde